•   +420 775 989 000

ARCHIV ZPRÁV A AKTUALITY


PETRO-CANADA

PETRO-CANADA je největší světový výrobce bílých olejů pro farmaceutický, potravinářský a olejářský průmysl. Olej je vyráběn na nejčistějším základu a to o čistotě 99.9%. To přináší několika násobně větší životnost a ochranu. Podrobnější informace o firmě naleznete na www.petro-canada.cz

Opravy zadních náprav francouzských vozů

Pro majitele francouzských vozidel nově provádíme opravy zadních náprav výměným způsobem. Cena je podle typu vozidla. Přesnou cenu jak za nápravu a montáž Vám rádi sdělíme v našem autoservisu.

Odblokování funkcí vozidel Škoda, Audi, Seat a VW!

Pro majitele značek Škoda, Audi, Seat a VW máme připravenou novinku. Jedná se o možnost zapnutí nových funkcí na vozidle, např.: zadní osvětlení k přednímu dennímu svícení, rozsvícení přísvitu předních mlhovek při odbočování, zapnutí obrazu při přehrávání videa za jízdy. Dále umíme i vypnutí funkcí, které Vás obtěžují při jízdě...STOP/START, zvuková signalizace nezapnutých pásů a spoustu dalších funkcí, které jsou od výrobce uzamčené. Cena za tyto služby se pohybuje v rozmezí 300 , -

1200 ,- Kč dle požadavků zákazníka. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat či navštívit osobně pro konzultaci.

BG produkty

Máme pro Vás připraveny přípravky americké firmy BG, které se starají kompletně o Váš motor a palivovou soustavu, aby byla v té nejlepší kondici.Na základě našich zkušeností a praxe se ukázalo, že jen základní servis u vozů novější generace už není zcela dostačující.Přípravky se starají o delší životnost jak motorového oleje tak paliva. Další zajímavé informace k těmto produktům Vám rádí sdělíme na naší prodějně, nebo před jejich aplikaci do vašeho vozu.

Výkup použitých autobaterií

Když si u nás zakoupíte novou autobaterii vykoupíme od Vás v naší provozovně použitou nefunkční autobaterii. Cena dle velikosti autobaterie od 150 až do 400 kč. Autobaterie by měla být uzavřená bez úniku kapaliny a zbavena větších nečistot. Peníze vám odečteme z ceny a nebo při vrácení staré autobatrie vyplatíme ihned v hotovosti!